image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení místního rozhlasu dne 2.3.2022

Hlášení místního rozhlasu dne 2.3.2022Pozvánka na obecní ples

     Kulturní komise obce Habřina Vás zve na TRADIČNÍ PLES TROCHU JINAK, který se koná tuto sobotu 5. 3 v obecní hospodě. Celkový výtěžek z tomboly bude věnován NADACI ČLOVĚK V TÍSNI NA KONTO SOS UKRAJINA. Pokud chcete čímkoliv přispět a podpořit tuto akci, přineste prosím ceny do tomboly do obecní hospody pátku 4.3.2022.

Obecní ples 2022.png

 

Sbírka na pomoc Ukrajině

     Dále pak OBEC HABŘINA ve spolupráci s SDH Habřina vyhlašuje sbírku na pomoc Ukrajině. Po konzultaci s oblastní koordinátorkou bude sbírka směřována pro POTRAVINOVOU BANKU V Hradci Králové. V této fázi žádají nejvíce trvanlivé potraviny, drogerii, plenky, vlhčené ubrousky... atd. Chcete-li přispět noste, prosím, tyto věci do obecní hospody do soboty vždy od 18ti hod. Začátkem příštího týdne odvezou hasiči sbírku do Hradce Králové.

 

Poplatky za svoz odpadu a za psy

     Vyzýváme občany k úhradě poplatků za svoz odpadu a poplatků ze psů. Poplatky pro rok 2022: svoz odpadu 550 Kč osoba/ rok, jeden pes 60 Kč a každý další 90 Kč. Hradit lze v hotovosti během úředních hodin každé úterý 18- 20 hod nebo převodem. Číslo účtu naleznete na stránkách obce, variabilním symbolem je Vaše číslo popisné. Pokud uhradite převodem, známka na popelnice Vám bude doručena po připsání peněz na účet obce.