image

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality

Aktuality


Hlášení místního rozhlasu dne 14.4.2020

 Čištění nádrží na úpravně vody

 
   Ve středu 15.4. proběhne čištění akumulačních nádrží na úpravně vody ve Velichovkách. Dodávka vody není v ohrožení, pouze prosíme občany, aby zbytečně neplýtvali vodou.
 

Publikováno 14. 4. 2020 17:29

Zápis do MŠ Holohlavy na školní rok 2020/21

Datum konání: 5. 5. 2020 - 11. 5. 2020

Ředitelka Mateřské školy Holohlavy vyhlašuje zápis na školní rok 2020 - 2021

 

zápis2020.docx

 


Publikováno 10. 4. 2020 4:09

Hlášení místního rozhlasu dne 7.4.2020

Nakládání s odpadem

     Vážení spoluobčané, nakládání s odpadem v době nouzového stavu a karantény, má svá zvláštní pravidla, protože odpad může být zdrojem přenosu infekce.

     Dbejte na maximální míru ochrany a osobní hygienu při nakládání s odpady.
 
     Použité roušky, rukavice a kapesníčky ukládejte do plastového pytle. Ten odkládejte uzavřený do směsného komunálního odpadu. V žádném případě je nedávejte do tříděného sběru.
 
     Žádné odpady NEODKLÁDEJTE mimo kontejnery a popelnice.
 
     Pokud NEJSTE NAKAŽENÍ ANI V NAŘÍZENÉ KARANTÉNĚ - nakládejte se svými odpady jako doposud - třiďte odpady tak, jak jste zvyklí.

     OSOBY V KARANTÉNĚ ODPAD NYNÍ NETŘÍDÍ! Hrozil by přenos infekce. Jste-li v karanténě, odkládejte veškeré odpady do pevného platového pytle, případně do dvou slabších pytlů. Po naplnění (nejpozději však do 24 hodin) pytel pevně zavažte a na povrchu ošetřete dezinfekčním prostředkem. Poté jej můžete odložit do popelnic a kontejnerů na směsný odpad.

Děkujeme, že se chováte zodpovědně.

 

Nabídka gumových rukavic

Obec HABŘINA poskytne zájemcům jednorázové rukavice. V případě zájmu tyto rukavice lze objednat u p. Pejchalové (tel.774 864 070).

 

Brigáda - práce s křovinořezem

Obec HABŘINA přijme brigádníka na práci s křovinořezem. Bližší informace Vám v případě zajmu podá starosta obce (tel. 774 735 553).

 

 

Pokud se u Vás objeví nákaza koronavirem, neváhejte kontaktovat starostu obce HABŘINA pro jakoukoliv pomoc. Obec HABŘINA je připravena svým občanům pomoci např. zvýšenou dodávkou dezinfekce, dodávkou jednorázových či bavlněných roušek, dodávkou jednorázových ochranných rukavic, dovozem nákupu potravin či dovozem drogerie a léků.

 

Starostu obce neváhejte kontaktovat ani v případě jakékoliv jiné potřeby, dotazů i pocitu osobní nouze (tel. 774 735 553).

 

Rádi Vám v této náročné době jakkoliv pomůžeme.

 

Přejeme všem klidné dny a hlavně pevné zdraví.

 


Publikováno 7. 4. 2020 22:32

Nakládání s odpady

Nakládání s odpady


Publikováno 5. 4. 2020 21:45

Hlášení místního rozhlasu dne 1.4.2020

Ředitel ZŠ SMIŘICE Mgr. PETR ROHLENA upozorňuje rodiče budoucích prvňáčků, že informace o zápise najdou na webových stránkách školy www.zs-smirice.cz.

 

Pokud se u Vás objeví nákaza koronavirem, neváhejte kontaktovat starostu obce HABŘINA pro jakoukoliv pomoc. Obec HABŘINA je připravena svým občanům pomoci např. zvýšenou dodávkou dezinfekce, dodávkou jednorázových či bavlněných roušek, dodávkou jednorazových ochranných rukavic, dovozem nákupu potravin či dovozem drogerie a léků.

 

Starostu obce neváhejte kontaktovat ani v případě jakékoliv jiné potřeby, dotazů i pocitu osobní nouze (tel. 774 735 553).

 

Dodanou dezinfekci ANTI-COVID doporučujeme používat k dezinfekci rukou do rozprašovače či rozstrikovace a k dezinfekci podlah či jiných povrchu naředenou do vody.

 

 

Rádi Vám v této náročné době jakkoliv pomůžeme.

 

Přejeme všem klidné dny a hlavně pevné zdraví.

 


Publikováno 1. 4. 2020 18:10