image

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení místního rozhlasu dne 22.11.2020

Hlášení místního rozhlasu dne 22.11.2020Pozvánka na veřejné zasedání obecního zastupitelstva

     Obecní hospoda bude otevřena pouze na dobu konání veřejného zasedání, čili od 18.50 hod. a nebude se podávat žádné občerstvení ani nápoje. Vstup bude umožněn pouze občanům se zakrytými ústy a nosem. Ihned po ukončení veřejného zasedání bude hospoda opět zavřena.

veřejné_zasedání_listopad_2020.jpg

Opětovná výzva k úhradě vodného

     Žádáme občany, kteří ještě neuhradili platbu za odběr pitné vody, aby tak učinili. Pokud nemůžete platit převodem, bude vám včas oznámen místnim rozhlasem termín pro placení v hotovosti na obecním úřadě.

 

Nabídka piva z pivovaru Beranek ze Stěžer

     V pondělí 23.11. u obchodu nás navštíví zástupci z pivovaru BERANEK ZE STÉŽER a umožní vám tak nákup piva z chladícího auta. Prodej proběhne mezi 17-tou až 18-tou hodinou. Pivo bude v PET lahvích 1l, 1,5 l a 0.75l a to všechny druhy piva - JEHNĚ, OVEČKA, BERAN A ČERNÁ OVCE. Pivo též nabízí v 5-lit soudku. Všechny druhy piva jsou spodně kvašeny, ležák nefiltrovaný a nepasterizovaný. Řidič bude vybaven respirátorem, rukavicemi, dezinfekcí a brýlemi. Bude korigovat dostatečné rozestupy a bude vybírat platbu pouze v hotovosti. Kartou platit nelze.