image

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení místního rozhlasu dne 17.11.2020

Hlášení místního rozhlasu dne 17.11.2020Výzva k uhrazení vodného

     Žádáme občany, kteří ještě neuhradili platbu za odběr pitné vody, aby tak učinili. Pokud nemůžete platit převodem, bude vám včas oznámen místnim rozhlasem termin pro placení v hotovosti na obecnim úřadě.

 

Veřejné zasedání obecního zastupitelstva

veřejné_zasedání_listopad_2020.jpg

 

Obnovení jízdních spojů autobusové dopravy

    Dovolujeme si vás informovat, že v souvislosti s rozhodnutím vlády ČR, díky kterému dojde od středy 18.11.2020 k návratu žáků prvních a druhých ročníků základních škol v celé ČR, dochází v celém Královehradeckém kraji od středy 18.11.2020 k obnovení všech spojů veřejné autobusové dopravy.

 

Zavedení výlukového jízdního řádu

     Dovolujeme si Vás informovat, že s platností od 18.11.2020 z důvodu úplné uzavírky mezi Rodovem a Smiřicemi dochází k vydání výlukového jízdního řádu linky IREDO 315. Zároveň již autobusy linky IREDO 315 budou opět obsluhovat Jezbiny a Semonice. Zároveň autobusové spoje opět budou jezdit v rozsahu školního vyučování.

 

Zastávka Smiřice,Rodov,Obecní dům bude přemístěna před č.p.70. Po dobu uzavírka je všemi spoji obsloužena zastávka Smiřice,Trotina.

Dochází ke drobným časovým posunům oběma směry tak, aby v maximální míře byla zachována návaznost v Hořiněvsi, Smiřicích a Jaroměři.

Spoj s odjezdem v 9:36 z Hořiněvse (Přímý vůz s odjezdem z Hradce Králové v 9:10) navíc obslouží Lužany (9:44) a Habřinu (9:48), kterým poskytne ve Smiřicích přípoj na autobus směr Hradec Králové. Naopak cestující od Jaroměře mohou využít tento spoj s posunutým časem odjezdu ze Smiřic (10:06) a pokračovat do Rodova, Habřiny či Rožnova.

 

Počty spojů se nemění.

Výlukový jízdní řád (od 18.11.) Jaroměř-Habřina-Smiřice-Hořiněves.PDF