Horní menu

Drobečková navigace

O obci > Obcí podporované služby

Podporované služby pro občany Habřiny

 Svaz důchodců ČR - organizace Smiřice

     Svaz důchodců ČR působí jako nestranické občanské sdružení, jehož základním posláním je ochrana práv a prosazování oprávněných zájmů důchodců ve Smiřicích, ale i přilehlém okolí (Černožice, Holohlavy, Sendražice, Smržov, Račice, Habřina). Za tímto účelem sdružuje starší a zdravotně postižené občany bez rozdílu jejich národnosti, původu, politického přesvědčení a náboženského vyznání.

     Mottem naší činnosti je „Aby člověk nebyl sám“. Svaz důchodců ČR působí od roku 1990, naše organizace vznikla 20.2.2002 s počtem 64 členů. K únoru 2007 má organizace již 270 členů.

 

Pečevatelská služba Smiřice

     Služby jsou určeny osobám, které vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nebo věku potřebují pomoc se zajištěním svých každodenních potřeb.

     Naším cílem je poskytovat uživatelům takovou podporu, která jim umožní zůstat v jejich přirozeném prostředí a společenství a v maximální možné míře si zachovat svůj dosavadní způsob života, dále umožnit uživateli využívat místní instituce poskytující služby veřejnosti, setkávat s jeho blízkými i s místní komunitou. Pečovatelskou službu poskytujeme v domácnostech uživatelů služeb nebo  přímo v sídle organizace, a  to v pracovní  dny  pondělí  až  pátek od 7 do 19 hodin, v sobotu a neděli od 8 do 16,30 hodin.

     Naši činnost dlouhodobě podporují zejména Ministerstvo práce a sociálních věcí, Krajský úřad Královéhradeckého kraje, Město Smiřice, obce Hořiněves, Holohlavy, Lejšovka, Černožice, Lužany, Habřina, Sendražice, Skalice, Smržov, Račice nad Trotinou.

Odkaz na webové stránky poskytovatele: http://www.pssmirice.wbs.cz/

Vyhledat v textu

29. 3. Taťána

Zítra: Arnošt
TOPlist

 

Výuka anglického jazyka

Výuka angličtiny.jpg

Masáže na OÚ Habřina za zvýhodněnou cenu pro obyvatele obce

Kontakty

Obecní úřad Habřina
Habřina čp. 28
503 03 Smiřice

e-mail: ou.habrina@centrum.cz
Starosta obce: 774 735 553
Místostarosta: 775 989 556
ID datové schránky: ujmaua9

http://www.hustiranka.cz/

Mikrojesle Habřina

Plakát - jesle 2017.jpg

 

 Projekty Královehradeckého kraje.jpg

 

Návštěvnost stránek

188487