Horní menu

Drobečková navigace

O obci > Obcí podporované služby

Podporované služby pro občany Habřiny

 Svaz důchodců ČR - organizace Smiřice

     Svaz důchodců ČR působí jako nestranické občanské sdružení, jehož základním posláním je ochrana práv a prosazování oprávněných zájmů důchodců ve Smiřicích, ale i přilehlém okolí (Černožice, Holohlavy, Sendražice, Smržov, Račice, Habřina). Za tímto účelem sdružuje starší a zdravotně postižené občany bez rozdílu jejich národnosti, původu, politického přesvědčení a náboženského vyznání.

     Mottem naší činnosti je „Aby člověk nebyl sám“. Svaz důchodců ČR působí od roku 1990, naše organizace vznikla 20.2.2002 s počtem 64 členů. K únoru 2007 má organizace již 270 členů.

 

Pečevatelská služba Smiřice

     Služby jsou určeny osobám, které vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nebo věku potřebují pomoc se zajištěním svých každodenních potřeb.

     Naším cílem je poskytovat uživatelům takovou podporu, která jim umožní zůstat v jejich přirozeném prostředí a společenství a v maximální možné míře si zachovat svůj dosavadní způsob života, dále umožnit uživateli využívat místní instituce poskytující služby veřejnosti, setkávat s jeho blízkými i s místní komunitou. Pečovatelskou službu poskytujeme v domácnostech uživatelů služeb nebo  přímo v sídle organizace, a  to v pracovní  dny  pondělí  až  pátek od 7 do 19 hodin, v sobotu a neděli od 8 do 16,30 hodin.

     Naši činnost dlouhodobě podporují zejména Ministerstvo práce a sociálních věcí, Krajský úřad Královéhradeckého kraje, Město Smiřice, obce Hořiněves, Holohlavy, Lejšovka, Černožice, Lužany, Habřina, Sendražice, Skalice, Smržov, Račice nad Trotinou.

Odkaz na webové stránky poskytovatele: http://www.pssmirice.wbs.cz/

Vyhledat v textu

21. 9. Matouš

Zítra: Darina
TOPlist

 Pozvánka - divadlo2018.jpg

Sběr nebezpečného odpadu 2018.jpg
ROZHODNUTÍ
hejtmana Královéhradeckého kraje
č. 1/2018 ze dne 25. 7. 2018
O VYHLÁŠENÍ POČÁTKU OBDOBÍ MIMOŘÁDNÝCH KLIMATICKÝCH
PODMÍNEK

Kůrovcová kalamita

 

 

Masáže na OÚ Habřina za zvýhodněnou cenu pro obyvatele obce

Kontakty

Obecní úřad Habřina
Habřina čp. 28
503 03 Smiřice

e-mail: ou.habrina@centrum.cz
Starostka obce: 725 862 068
Místostarosta: 603 418 051
ID datové schránky: ujmaua9

http://www.hustiranka.cz/

Mikrojesle Habřina

Plakát - jesle 2017.jpg

 

 Projekty Královehradeckého kraje.jpg

 

Návštěvnost stránek

147309